בני הנפילים 5: עיר של נשמות אבודות, קסנדרה קלייר

ספר קולי - "בני הנפילים 5: עיר של נשמות אבודות" מאת קסנדרה קלייר:
בשלב זה, סדרת בני הנפילים, על כל הסתעפויותיה והסדרות שנגזרו ממנה, נמשכת כבר 9 שנים. דורות של בני נוער גדלו והתבגרו על התופעה הספרותית, פרי יצירתה של הסופרת האמריקאית קסנדרה קלייר. בנוסף לאינספור ספרים הולידו קורותיהם של ציידי הצללים גם סרט קולנוע ולאחרונה סדרת טלוויזיה. ובכל זאת, נראה שהמאבק עתיק היומין בין בני הנפילים (שנקראים גם ציידי הצללים) ובין השדים החיים בקרב בני האדם כבר אלפי שנים לא מראה סימני דעיכה. נהפוך הוא – כל ספר חדש שיוצא בארץ, בהוצאת גרף, הוא סיבה למסיבה. לכן, אם אתם/ן נמנים עם חובביה של קלייר ולא ידעתם זאת עד כה, ודאי תשמחו לגלות שעיר של נשמות אבודות, הספר החמישי בסדרה, ראה אור לפני כשבוע וממתין לכם עם המשך סיפורה של קליירי פריי.
עיר של נשמות אבודות מוצא את קליירי בנקודה גורלית במיוחד בעלילה, בה גורלו של ג'ייס יפה התואר, מושא אהבתה, נתון בידיה ועליה לבחור בחירה בלתי אפשרית כדי שתוכל להציל את האנושות כולה מגורל אכזר.
כמו כן, תשמחו לגלות כי הוצאת גרף צפויה לפרסם בהמשך השנה גם את הספר השישי בסדרה, עיר של אש שמיימית, כמו גם את המשכי סדרת הבת, מכשירי התופת, שהחלה בספר מלאך מכני ותמשיך בספרים נסיך מכני ונסיכה מכנית.

קניה מהירה

קניית הספר תתבצע באמצעות PayPal
חברת הסליקה המאובטחת בעולם