עץ הקסמים (2) - סוד הגשר, אנדז'יי מלשקה

עץ הקסמים (2) -  סוד הגשר

עץ הקסמים (2) - סוד הגשר

אנדז'יי מלשקה

מחיר: 35 ₪
הוצאה לאור: לוקוס
שנה:
דצמבר, 2019
אורך:
04:52:50
קריינים: ניר שאולוף
מתרגמים: ענת זיידמן
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״עץ הקסמים (2) - סוד הגשר״ מאת אנדז׳יי מלשקה:
הבניין שגרים בו פיליפ, טושה, קוקי וויקי נוסק אל החלל בעקבות משאלה לא זהירה שהובעה על הכיסא האדום. מלאניה, השכנה הג'ינג'ית, נופלת מהבניין המרחף דרך חור שנבקע ברצפה. כשפיליפ מציל אותה היא מתאהבת בו נואשות.
אבל פיליפ אינו מתעניין במלאניה, והיא מנסה לכשף אותו להתאהב בה. אלא שפיליפ מתאהב דווקא בדוגמנית מכרזת פרסום, ואיש אינו מצליח להסיר ממנו את הכישוף. התנהגותו של פיליפ מדאיגה מאוד את הוריו, את אחיו ואת מלאניה, והוא נקלע לסכנת חיים.
כשהאחים מנסים להציל אותו הם מגלים שבאיטליה יש גשר בעל כוח פלאי – גם הוא נבנה מעץ הצג יותר הקסמים. כל מי שהולך עליו שוכח את מי שאהב. משימתם של קוקי, ויקי ומלאניה היא להביא אליו את פיליפ, כדי שייחלץ מהכישוף שאחז בו.
מכונית יוקרה מהירה, מסוק קוברה, רובוט משוכלל – את כל אלה מכשפים לעצמם הילדים כדי לעמוד במשימה, אבל שום דבר אינו פשוט, ובכל פינה אורבים להם מכשול וסכנה. כיצד יצליחו להציל את פיליפ המסכן ולהשיבו למצבו הקודם? את זאת תגלו בפנים!
הגשר הסודי הוא השני בסדרת עץ הקסמים, ששבתה את ליבם של מאות אלפי ילדים, בשפות רבות. עתה הוא רואה אור לראשונה בעברית. במרץ 2020 ייראה אור הספר השלישי בסדרה, הענק.
הצג פחות
הוספה למשאלות