עוד סיפורים עם כנפיים, אשכר ארבליך בריפמן

עוד סיפורים עם כנפיים

עוד סיפורים עם כנפיים

אשכר ארבליך בריפמן

מחיר: 35 ₪
הוצאה לאור: דני ספרים
שנה:
ינואר, 2021
אורך:
03:36:34
קריינים: מאיה לוי
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״עוד סיפורים עם כנפיים״ מאת אשכר ארבליך בריפמן:
טייגה וטונדרה הן פיות לשעבר, שנמאס להן מחיי הקסם והן מעדיפות להזדקן בנחת ולספר סיפורים אודות עברן לשלושת ילדי השכנים הסקרנים.
בספר השני בסדרה הולכת ומתחזקת הידידות הנרקמת בין שתי האחיות הקשישות ובין הילדים, כשאל החבורה מצטרפת פְּרֶרְיָה – פיה נוספת המחליטה לפרוש מעולם הקסמים. יחד, מספרות שלוש הפיות לשעבר סיפורים מרתקים חדשים המשלבים מדע וקסם, ופורשות בפני הקוראים שלל אירועים היסטוריים ותופעות טבע שהמדע האנושי מתקשה להסבירן. האם דרקונים יצרו את המפרצונים שבויֶטְנָאם? מיהו קוּרוּפִּירָה, היצור בעל כפות הרגליים ההפוכות? אי הצג יותר ך הגיעו נחשים לאי מסתורי בברזיל? היכן מתגוררות ציפורי הרעם? על כל זאת ועוד בספר הקסום שלפניכם.
הסופרת אֶשְכָּר אֶרְבְּלִיך-בְּריפְמן פרסמה עד היום שלושים ושלושה ספרים. היא גרה עם משפחתה על גבול יערות הכרמל, מוקפת בטבע, בהשראתו בראה בספריה עולמות פנטסטיים ובהם נופים מרהיבים ויצורים מרתקים. סדרות הדגל שלה 'ווינטר בלו, ילדת-פיות' ו'אניס, מכשפה מתחילה' כבשו את לבבותיהם של מאות אלפי קוראים, והיו לשם דבר בספרות הנוער הישראלית.
המאייר רמי טל, המתגורר גם הוא על הכרמל בחיפה, מלווה את סיפוריה של אשכר באיוריו המקסימים ומוסיף להם נופך של אגדה רחוקה...
על הספר הראשון בסדרה:
"ספר ייחודי ויפיפה, שיש בו מורכבות רגשית ומידה רבה מאוד של נחמה."
מור פוגלמן-דבורקין, הפנקס
"כל סיפור יפה יותר מקודמו." מאירה ברנע-גולדברג, מאקו
"הספר מצליח להצית את הדמיון ואף להעלות מחשבה אודות יחס בין דורי, חמלה והומניות." מיה מיטב, Ynet
הצג פחות
הוספה למשאלות