נקודת התחברות, רונה שפריר

נקודת התחברות

נקודת התחברות

רונה שפריר

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: עצמית
שנה:
2020
אורך:
07:05:11
קריינים: מאיה לוי
קטגוריות: ספרים חדשים

ספרים חדשים

ספר קולי - ״נקודת התחברות״ מאת רונה שפריר:
"נקודת התחברות היא לא קלישאה אלא חוויה ברורה של בהירות ותחושת משמעות. היא לא מתארת מצב תיאורטי שנכפה עלינו מבחוץ, אלא מצב פיזיולוגי: אנשים יכולים ללמוד איך להרגיש יותר מחוברים".
(מתוך הספר)
נקודת התחברות, ספרה של רונה שפריר, הוא מסע חקירה וגילוי שלוקח כל אדם לתוך עצמו, בכל שלב בחיים: בחיפוש דרך, בזמן התחלות חדשות וגם בשלבים מתקדמים נוכח שאלות על משמעות ועל חיבור אמיתי ביננו לבין מה שאנחנו עושים.
"נקודת התחברות הוא ספר מפתיע: הוא קל אבל גם עמוק, ובכל פעם שנדמה לך שהבנת, אתה קולט שיש עוד שכבה לפגוש". קובי מידן, &q הצג יותר uot;סוכן תרבות"
"תענוג צרוף. רונה כותבת בקלילות כנה ובלתי מתחנפת, ומזכירה לי מה באמת חשוב במסע האישי והמקצועי שלי". מתן פילד, פיזיקאי ומנכ"ל "דאוסטק"
ספר אמיץ, מלא תובנות וסופר-פרקטי
מאת מחברת רב המכר
"איש לומד לעוף"
רונה שפריר היא יוצרת, סופרת ויזמת. שימשה בתפקידי עריכה בכירים בעיתונות הכתובה והמשודרת. כיום היא קואורדינייטור מטעם המכון הבין-לאומי להתמקדות (פוקוסינג). היא עובדת עם ארגונים ומערכות ציבוריות בתחום החדשנות והפיתוח היזמי. ספריה הקודמים: "קסם פשוט" בהוצאת ידיעות אחרונות, רב המכר "איש לומד לעוף" בהוצאת מטר והרומן "לווייתנים שרים בעמק" בהוצאת עם עובד.
הצג פחות
הוספה למשאלות