מתחת לעור, שירז אפיק

מתחת לעור

מתחת לעור

שירז אפיק

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: עברית הוצאה לאור
שנה:
2021
אורך:
05:49:04
קריינים: אילת פוזניאק
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״מתחת לעור״ מאת שירז אפיק:
האהבה הגדולה של תמר, עובדת סוציאלית צעירה, מוצאת אותה יום אחד על הטיילת. זהו אדם, תייר מארצות הברית. הוא מקסים את תמר כשהוא מארגן טקס הלוויה לחולדה שנדרסה, וסוחף אותה לרומן מרגש רווי אדרנלין. מרגע זה, השעון שלהם מתחיל לתקתק לאחור.
תמר נוטשת את חייה הקודמים ונוסעת לארצות הברית בעקבות אדם. שם מתברר שצללים רבים רודפים אותו, ושתמר אינה האישה היחידה בחייו: אמו העשירה והמניפולטיבית לא מניחה לו, וגם לא התמכרויותיו וביעותי עברו המיוסר. מוקפת בעליבות ובייאוש של מטופליה, ובאלימות שפולשת לחייה מבתי השכנים ומחיי חבריה החדשים, תמר מוצאת את עצמה מתמודדת עם שגר הצג יותר ה רוויית כאב ועם זוגיות כאוטית ומתעתעת בארץ זרה.
האם האהבה והיכולת הטיפולית האינסופית של תמר יגברו על הסערות שמטלטלות את הזוגיות שלה ושל אדם? האם הם נסחפו גל אחד רחוק מדי? האם המציאות תאלץ אותה לעשות מעשה? שירז אפיק מגוללת ביד בוטחת סיפור עוכר שלווה שהוא מסע של אהבה, התמכרות והתפכחות.
שירז אפיק, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה, התמחתה בארץ ובארצות הברית בטיפול בפגועי נפש ובמכורים. ספריה הקודמים הם לנקות את יפו (מטר, 2014) בשורות טובות (מטר, 2017) ואבקועים (פרדס, 2019).
הצג פחות
הוספה למשאלות