חול בעיניים, שולמית לפיד

חול בעיניים

חול בעיניים

שולמית לפיד

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: כתר
שנה:
1997
אורך:
10:55:44
קריינים: עדי דרורי
קטגוריות: ספרות מקור

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״חול בעיניים״ מאת שולמית לפיד:
היא עדיין רווקה בת 30, כפי שהיתה לפני עשרים שנה בדיוק. היא עדיין גרה בבאר שבע וכותבת במקומון, עונדת עגילי פלסטיק זולים, מדשדשת ברגליה הגדולות מזירת פשע אחת לאחרת, מסתבכת בתעלומות בלשיות שאיש לא הטיל עליה לחקור. מתחת לחזותה הגמלונית והאטומה לכאורה מסתתר מוח חד וחריף, שממשיך להפתיע את עמיתיה ויריביה.
ואחרי ששת רבי המכר שכתבה עליה שולמית לפיד – אין ספק שליזי בדיחי היא האנטי גיבורה הכובשת ביותר בספרות הבלש העברית.

בחול בעיניים, הספר הרביעי בסדרה, ליזי בדיחי מוצאת את "הנביא", ההומלס הכי ותיק בעיר, פצוע פצעי מוות. לאחר שה הצג יותר יא מזעיקה אמבולנס ומשטרה היא נוטלת על עצמה כדרכה, את החקירה. קוראי "הזמן דרום" יכולים אפוא לנחש כי ליזי שוב תסתבך בהרפתקה שכמעט תעלה לה בחייה. לעזרתה מתגייס רוני מלצר, עורך דין תל אביבי צעיר ולא שיגרתי, שנשלח כחוקר מטעמה של חברת ביטוח. בצע כסף וקנאה, אהבה ובגידה מניעים את גלגלי העלילה בחול בעיניים.
חול בעיניים יוצא כעת לאור במהדורה מיוחדת, במסגרת הסדרה המחודשת של ליזי בדיחי.

שולמית לפיד, סופרת ומחזאית היא אחת היוצרות האוהבות ופוריות ביותר בישראל. במרכז יצירתה עומדות לא פעם דמויות של נשים חזקות השולטות בגורלן. בין ספריה: הרומנים ההיסטוריים המצליחים "גיא אוני", "חוות העלמות", "כחרס הנשבר" , סיפורים קצרים וספרי ילדים, וכן מחזות כגון "רכוש נטוש", "מפעל חייו" ועוד.
עוד בסדרת ליזי בדיחי:
"מקומון"(1989), "פיתיון" (1991), "התכשיט" (1992), "פילגש בגבעה" (2000), "סוף עונת הלימונים" (2007)
הצג פחות
הוספה למשאלות