זיגמונד פרויד, תמי שם טוב

זיגמונד פרויד

זיגמונד פרויד

תמי שם טוב

מחיר: 20 ₪
הוצאה לאור: כנרת
שנה:
יולי, 2020
אורך:
28:18
קריינים: מאיה לוי
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״זיגמונד פרויד״ מאת תמי שם טוב:
כשאנחנו חולים, הרופא רושם לנו תרופה; כשנפצעים — הוא מטפל בפצע. אבל מה עושים כשאנחנו נפגעים ומרגישים כעס, עלבון או קנאה, מה עושים כשכואב לנו הלב? במשך שנים חקרו רופאים ומדענים את גוף האדם כדי ללמד על המחלות ולמצא להן תרופה, אבל לא ידעו איך חוקרים את מה שאי אפשר לראות או לבדק במעבדה — את המחשבות והרגשות שלנו. זיגמונד פרויד היה הרופא הראשון שמצא דרך לחקר את הנפש, כי האמין שהבריאות שלה חשובה לא פחות מבריאות הגוף. הוא המציא שיטת טפול מיחדת, וגלה לבני האדם את החיים המסתוריים של הרגשות.
בספר הזה תוכלו לבקר בעיר הגדולה וינה, שבה נולדו הר הצג יותר עיונות של פרויד, ולראות איך מחשבה מבריקה שנוצרה בראשו של איש אחד, כובשת את הלבבות בעולם כלו. אולי כי בזכותה למדו בני האדם להבין טוב יותר זה את זה וגם לסלח לעצמם ולאחרים.

ספורן של התגליות הגדולות הוא ספורם של המדענים שגלו אותן. זהו ספור על אנשים שעשו את הלא יאמן, שראו ראשונים את מה שאחרים לא יכלו אפלו לדמין. סדרת ממציאים ומגלים מפגישה את הילדים עם גדולי המדענים בהיסטוריה ועם ספורם האנושי רב־העצמה.

בשפה בהירה היא מסבירה להם איך המדענים חושבים, מה הם שואלים, איך הם חוקרים ומגלים. היא מזמינה אותם לבקר בעולם שבו לא ידעו בני האדם לטוס, נורות החשמל עוד לא האירו את בתיהם, ומסתרי החלל הגדול, כמו גם רבים מסודות הטבע, עוד לא נגלו לפניהם.
הצג פחות
הוספה למשאלות