הפעם האחרונה ששיקרתי, ריילי סגר

הפעם האחרונה ששיקרתי

הפעם האחרונה ששיקרתי

ריילי סגר

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מטאור
שנה:
מאי, 2021
אורך:
10:57:23
קריינים: ריקי בליך
מתרגמים: מירב איגר
קטגוריות: מתח ומסתורין

ספרים חדשים

ספר קולי - ״הפעם האחרונה ששיקרתי״ מאת ריילי סאגר:

שתי אמיתות ושקר.

זה היה המשחק ששיחקנו כל הזמן בבקתה שלנו במחנה נייטינגייל, לפני שוויוויאן, אליסון ונטלי נעלמו. הייתי הצעירה שבחבורה ואולי בגלל זה לא נקראתי להצטרף אליהן כשהן יצאו באחד הלילות מהבקתה ולא שבו מעולם. עכשיו אני מציירת אותן כל הזמן. הן תמיד שם, מתחבאות מתחת לשכבות הצבע, לא עוזבות.כשפרנצ'סקה האריס־וייט מזמינה אותי להצטרף לפתיחה המחודשת של המחנה כמורה לציור, חמש־עשרה שנים לאחר שהוא נסגר, אני חושבת שזו ההזדמנות שלי למצוא תשובות, לשים את העבר מאחוריי, להחלים.

אך במהרה אני מגלה הצג יותר שהמחנה לא השתנה הרבה בשנים שחלפו. הוא עדיין אפוף סודות, מסתורי ואפל. יהיה עליי לעקוב אחר שביל פירורי הלחם אם ברצוני למצוא את האשם ולשחרר את רגשות האשמה הרודפים אותי ללא רחם. אך אז שלוש בנות נוספות נעלמות, וכל הרמזים מצביעים... אליי?!הפעם האחרונה ששיקרתי מאת סופר רבי המכר ריילי סאגר הוא מותחן מרתק שלא תוכלו להניח מהיד לרגע עד לדף האחרון, ואם אתם חושבים שפענחתם את העלילה... תחשבו שוב.

סאגר הוא עיתונאי עטור פרסים, עורך ומעצב גרפי, שספרי המתח שכתב זכו להצלחה בין־לאומית ותורגמו ליותר מעשרים וארבע שפות.

"מותחן ברמה אחרת. הכתיבה מדויקת, הקצב נפלא והמתח לא יורד לרגע. הספר הזה של ריילי סאגר יחזיק אתכם מרותקים ומצומררים עד העצם במשך סוף שבוע שלם."ג'ניפר הילייר, מחברת רב המכר 'צנצנת הלבבות'.

"בסיפור הזה יש הרבה טוויסטים בעלילה והקוראים יהיו המומים כשיגלו את האמת בסוף."

'חדשות פרקרסבורג'

"אף ביקורת לא תעשה עם הספר הזה צדק. הסופר עשה עבודה מדהימה כשיצר עלילה שמותירה את הקוראים ללא נשימה. אם אינכם אוהדים מושבעים שלו עדיין, תקראו את הספר הזה ותהפכו מיידית לאוהדים שלו לתמיד."

מגזין 'סספנס
הצג פחות
הוספה למשאלות