המכון, סטיבן קינג

המכון

המכון

סטיבן קינג

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: מודן
שנה:
מרץ, 2020
אורך:
22:18:37
קריינים: עדי דרורי
קטגוריות: מתח ומסתורין

ספרים חדשים

ספר קולי - ״המכון״ מאת סטיבן קינג:
***בהתאם להסכם עם בעלי הזכויות הספר זמין לרכישה להורדה בלבד ואינו זמין להאזנה במנוי.***
הפורצים שחדרו באמצע הלילה לביתה של משפחת אליס בפרבר שקט של מיניאפוליס לא היו מעוניינים ברכוש. הם באו כדי לקחת את לוֺּק בן השתים־עשרה. נוסף על מנת המשכל החריגה שלו, לוק ניחן בתכונה מיוחדת: כאשר הוא עייף, נרגז או מבוהל, חפצים זזים ממקומם.
לוק מגיע אל “המכון“ - מתקן שבו מוחזקים נערים ונערות עם כישרונות על־חושיים. הילדים השוהים בו עוברים ניסויים שונים כדי להגביר את היכולות שלהם. מי שמציית מתוגמל, ומי שמתמרד נענש בחומרה. לוק מתיידד עם הילדים הכלואים, הצג יותר ולומד שהשלב הנוכחי של שהותו במכון אמנם מייסר, אך השלב הבא הוא זה שממנו עליו לחשוש באמת: הרגע שבו יעבירו אותו אל “החלק האחורי“.
כאשר עוד ועוד מחבריו החדשים נעלמים, לוק מבין שהוא חייב לעשות הכול כדי להימלט משם. אלא שאף אחד לא הצליח מעולם לצאת מהמכון בכוחות עצמו.
בספרו החדש משלב סטיבן קינג את הבנתו העמוקה בנפש האדם ואת דמיונו שמעולם לא הכזיב - וכולם יחד רוקמים עלילה מצמררת ונוגעת ללב. המכון הוא סיפור על כוחות מיוחדים ואנשים רגילים, על כאב וחמלה, על רוע אכזרי ותקווה. סטיבן קינג הוא מחברם של רבי־מכר רבים שהפכו לקלסיקה, ביניהם: ‘הניצוץ‘, ‘זה‘, ‘מר מרצדס‘, סדרת “המגדל האפל“ ועוד רבים אחרים שיצאו לאור בהוצאת מודן. "מבין כל האיומים שהגיבורים של קינג נאבקו בהם, הזחילה האיטית אל חוסר אנושיות היא המפחידה ביותר." הניו־יורק טיימס המכון יעובד לסדרת טלוויזיה על ידי המפיק והיוצר של 'שקרים קטנים גדולים' ושל במאי 'אבודים' ופרקים מ'משחקי הכס'.
הצג פחות
הוספה למשאלות