האיש על החוף, קתרין סטדמן

האיש על החוף

האיש על החוף

קתרין סטדמן

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: דני ספרים
שנה:
יוני, 2020
אורך:
12:29:00
קריינים: מאיה לוי
מתרגמים: דנית בן קיקי
קטגוריות: מתח ומסתורין

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - ״האיש על החוף״ מאת קתרין סטדמן:
מיהו האיש על החוף?
כשגבר נמצא על חוף הים באנגליה, חסר שם או זהות ואינו מסוגל לדבר, סיפורו מצית מיד את הדמיון. כולם מחפשים תשובות – מאנשי הצוות בבית החולים המוצאים עצמם נמשכים אליו, דרך מומחי הרפואה המבולבלים ממצבו ועד העיתונות הארצית המנסה לגלות כל פרט על עברו. מיהו האיש הזה? ומה קרה לו?

הנוירו-פסיכיאטרית ד"ר אמה לואיס נקראת להעריך את מצבו של האיש בעיירה קטנה בלב האזור הכפרי של אנגליה. היא המתינה להזדמנות הזאת כל חייה. אבל המקרה מתגלה כמסובך ומסוכן יותר משהיא שיערה, ויש דברים שלא כדאי להיזכר בהם. אמה עזבה את אותה עיירה הצג יותר לפני ארבע עשרה שנים, החליפה את שמה וניסתה בכל כוחה לכסות את עקבות העבר. אבל כעת משהו – או מישהו – קורא לה לחזור, וככל שהיא מגלה יותר על האיש המסתורי, כך היא מבינה שהקשר שלו אל עברה עלול להוביל לתוצאות מחרידות.
קתרין סטדמן היא שחקנית וסופרת בריטית, הידועה בעיקר בזכות תפקידה כמייבל ליין פוקס ב"אחוזת דאונטון". ספרה הראשון, "משהו במים", שיצא לאור אף הוא ב"דני ספרים", הוא רב מכר בינלאומי מצליח מאוד. היא חיה בצפון לונדון עם כלב קטן ואיש בגודל ממוצע.
"כישורי הכתיבה של סטדמן עולים אפילו על כישורי המשחק שלה. אתם הולכים להתמכר ל'האיש על החוף' ולצפות בכיליון עיניים לספר הבא שלה." The New York Times Book Review
"מותחן עתיר דמיון ואיכויות בסגנון היצ'קוק." The Washington Post
"השאלות המבהילות שהספר מעלה רק ממשיכות להיערם, גם כשהפתרון כבר מתחיל להתגלות." Newsweek
"מותחן פסיכולוגי עוצר נשימה!" Entertainment Weekly
הצג פחות
הוספה למשאלות