אמרלד, ילדת פיות - יצורי הצל, אשכר ארבליך בריפמן

אמרלד, ילדת פיות - יצורי הצל

אמרלד, ילדת פיות - יצורי הצל

אשכר ארבליך בריפמן

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: כנרת
שנה:
2013
אורך:
08:19:16
קריינים: נילי גפן
קטגוריות: ספרים חדשים

עוד מאותו סופר

ספרים חדשים

ספר קולי - "אמרלד, ילדת פיות - יצורי הצל" מאת אשכר ארבליך-בריפמן:

הקלטה זאת בוצעה באולפן הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים, ישראל, בחודש מאי 2014, כל הזכויות שמורות לה בלבד.

לפי השמועות, אמא שלך וחבריה הם האחראים לגנֵבת הכתבים. וכאן אַתְּ, אמרלד, נכנסת לתמונה: אנחנו זקוקים לך כדי שתשיבי אותם לידינו. רק בכתבים נוכל לאתר מידע על יצורי־הצל, בתקווה שנגלה שם איזו נקודת תורפה שלהם. כך, אני מקווה, נמצא דרך להילחם בהם... ארץ־קסם שוב בסכנה - באגם ווֹקֶר השלֵו מופיעים יצורים מחרידים וקטלניים. רק יחידי סגולה זכו לראותם ולהישאר בחיים הצג יותר . כשכל הניסיונות להביסם נכשלים, נותרת לאמרלד ולחבריה ילדי־הפיות רק דרך אחת לעצור אותם, אך היא טמונה בכתבים העתיקים שאבדו זה מכבר. האם תצליח אמרלד להשיב את הכתבים לבדה? ואולי תיאלץ לחבור לשם כך לאויביה המושבעים?



יצורי־הצל הוא הספר השני בסדרת הפנטזיה אמרלד, ילדת־פיות, המתרחשת בעולמה של ווינטרבלו. הסדרה התקבלה באהבה בידי קוראים ותיקים וחדשים כאחד, וזכתה להצלחה רבה.



"ווינטר בלו, ילדת־פיות היא אחת ההצלחות הגדולות של השנים



האחרונות בתחום ספרות הנוער בישראל." מיה סלע, הארץ







"מעבר לעיסוק בילדוּת, ביחסי הורים־ילדים, בית ספר, חברות ואפילו אהבה, ספרי ווינטר בלומבטאים אוניברסליות. חוויית קריאה נעימה, זורמת וסוחפת."



טליה דיסקין, הארץ



"הרפתקאות הנקראות בשקיקה. לעולם המופלא שיצרה אשכר נמשכות כבמגנט המוני קוראותנלהבות (ויש גם קוראים)." עלית קרפ, לאישה



"סופרת קסומה."



מאיה בניטה, מעריב לילדים



אֶשְכָּר אֶרְבְּליך־בְּריפְמן, סופרת הילדים והנוער הידועה, פירסמה עד היום עשרים ואחד ספרים,ובהם הסדרות ווינטר בלו, ילדת־פיות וסיפורים מווינדידסט. היא גרה עם משפחתה על גבוליערות הכרמל, מוקפת טבע. בהשראתו בראה בספריה עולמות פנטסטיים, עשירים בנופים מלאייופי ובשלל יצורים עתירי דמיון. סדרת הדגל שלה, ווינטר בלו, ילדת־פיות כבשה את לבם שלמאות אלפי קוראים, והיתה לשם דבר בספרות הנוער הישראלית. בסדרת ההמשך אמרלד,ילדת־פיות, אֶשְכָּר אֶרְבְּליך־בְּריפְמן מחזירה אותנו לביקור מחודש ומרגש מאי־פעם בעולםהפיות הקסום שבראה.
הצג פחות
הוספה למשאלות