אישה עם כתם לידה, הוקן נסר

אישה עם כתם לידה

אישה עם כתם לידה

הוקן נסר

מחיר: 50 ₪
הוצאה לאור: הכורסא
שנה:
2020
אורך:
08:13:56
קריינים: עדי דרורי
מתרגמים:  תומר בן אהרון
קטגוריות: מתח ומסתורין

ספרים חדשים

ספר קולי - ״אישה עם כתם לידה״ מאת הוקן נסר:
***בהתאם להסכם עם בעלי הזכויות הספר זמין לרכישה להורדה בלבד ואינו זמין להאזנה במנוי.***
בשבת בבוקר נקרא המפקח ואן וטרן לתחנת המשטרה בעקבות דיווח על גופת גבר שנמצאה כשהיא מנוקבת בארבעה כדורי אקדח: שניים בחזה ושניים מתחת לחגורה. הקורבן הוא אדם משעמם בתכלית, והפעילות החשודה היחידה שאלמנתו מדווחת עליה היא שורה של שיחות טלפון מוזרות: שוב ושוב צלצל הטלפון, ומהצד השני של הקו נשמע רק שיר פופ משנות השישים. ייתכן ששירת הסירנה הזאת קשורה גם לרצח דומה שמתרחש חודש לאחר מכן, אבל הקשר בין הקורבנות נותר עלום.
ואן וטרן, ביקורתי וקר רוח כהרגלו, מחפש את הצג יותר הרוצח ברחבי המדינה ונאלץ לפלס לו דרך בין רמזים שערורייתיים לטיפים חסרי תועלת.
אישה עם כתם לידה הוא מותחן מרתק וחכם, שמזמין את הקוראים למפגש נוסף עם המפקח ואן וטרן – מדמויות הבלש הטובות והמעניינות ביותר שנכתבו בדורות האחרונים. זהו הספר השלישי בסדרת הספרים על המפקח הנרגן, וכקודמיו גם הוא עומד כרומן מתח בפני עצמו.
הוקן נסר הוא סופר מתח שוודי עטור שבחים ונחשב לאמן הסיפור הבלשי. ב-1993 זכה בפרס הביכורים של האקדמיה השוודית לספרי מתח, והוא הסופר היחיד שזכה בקטגוריית ספר המתח הטוב ביותר שלוש פעמים. ב-1999 זכה בפרס Glass Key לספר המתח הטוב ביותר בסקנדינביה. ספריו זכו להצלחה בעולם ותורגמו ל-25 שפות. אישה עם כתם לידה הוא ספרו השלישי הרואה אור בעברית; קדמו לו דג חמקמק ונקודת בורקמן."הרומנים של נסר יורדים אל שורשי הפשיעה... הוא יוצר שירה אפלה, והתוצאה מהפנטת". – וול סטריט ג'ורנל

"מהודק, מהיר ומרתק..." – בוקליסט
הצג פחות
הוספה למשאלות