עמוד הביתהרשמה לשדרניםערוצים100 הגדוליםטוויטר
מחפשים משהו?
בתוך
חפשו
כניסה לשדרנים
מייל
 
סיסמא
שכחתי סיסמא
  כניסה
 
הוסף פודקאסט

רדיו   radio   אלטרנטיבי   רוק   Music   דאנס   ישראל   ישראלי   לילה   בן   מוסיקה   FM   אינדי   מוזיקה   88   ירושלים   dj   קול   106FM   אקטואליה   80   תרבות   הקמפוס   טל   פאנק   סטודנטים   גרוב   אביב   כהן   בוקר   עם   סט   מיקס   אלקטרוני   בלוז   106   תוכנית   של   תל   יזרעאל   גלצ   גלי   אביעד   הנשיא   ברמן   קיסוס   הבוקר   אשל   allforpeace   אקו99  

 
ערוצים > רדיו אורנים
ניצוצות
התכנית בהנחיית אבנר כהן פותחת חלון להבנת נפש האדם דרך מודל האניאגרם (Enneagram) המבחין בין תשעה טיפוסי אישיות שונים המשפיעים על האופן בו אנו רואים ומבינים את העולם ומתנהלים בו. הכרת הטיפוס האישי מסייעת לכל אדם לזהות את האיכויות הטמונות בו, לצד ראיית הדפוסים המגבילים והפרדיגמות המקבעות בהתנהלותו ולפרוץ אותן. התכנית סוקרת באופן חווייתי ונגיש את עולמם של הטיפוסים השונים תוך מתן דוגמאות מחיי היום יום וראיונות עם אורחים המשתפים בתובנותיהם לגבי דרכי הביטוי של הטיפוס בחייהם. התכנית מבקשת להאיר "ניצוצות של הבנה" (כמילותיו של רמי פורטיס) בקרב מאזיניה כיצד נוכל ליצור מרווח בינינו לבין "הטיפוס" שלנו, כדי להיות "הגרסה הטובה ביותר של עצמנו".
 
מספר פרקים: 20
מחבר: אבנר כהן
לאתר
שפה: עברית

(ממוצע כל הפרקים)
מספר האזנות: 949
אהבת? בטח תהנה גם מהפודקאסט:
המיקסטייפ של ניר מטרסו
תגובות מאזינים
שיר חדשeti farhi
תוכנית מאוד יפה דור
לכל התגובות
 
הקלק כאן לפרק האחרון
  
פרקים אחרונים
כל הפרקים
פרקים אחרונים כל הפרקים
רשימת פרקים
יחסי אהבה,זוגיות ומיניות בראי האניאגרם - חלק א'

התכנית סוקרת מה מפעיל ומניע אותנו מאחורי הקלעים של אישיותנו ביחסי אהבה, זוגיות ומיניות. בתכנית זו, נתמקד בשלושת האינסטינקטים הבסיסיים המפעילים אותנו: הישרדותי (שימור עצמי), אינטימי (בין אישי) וחברתי. יחסי אהבה ומיניות הינם השדה הרגשי המפעיל אותנו יותר מכל. כיצד פועלים האינסטינקטים? מהם טיפוסי המשנה באניאגרם? כיצד מהווה האינסטינקט הבסיסי טריגר להפעלת הטיפוס שלנו ומה השפעתו על התנהלותנו במערכות יחסים רומנטיות? באולפן מתארחת שרית גרוס, אחות אחראית במחלקה פנימית בבית חולים המתמחה במיניות האדם ושותפה לדרך האניאגרם.

שירים: מרינה מקסימיליאן בלומין - הוריקן.  

האזן לפודקאסט
משך: 21:38 גודל: 19.80 MB פורסם: Sat, 06 Aug 2016 00:57:15
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
יחסי אהבה,זוגיות ומיניות בראי האניאגרם - חלק ב'

התכנית סוקרת מה מפעיל ומה מניע אותנו מאחורי הקלעים של אישיותנו ביחסי אהבה, זוגיות ומיניות. תכנית זו מתמקדת בעולמם של טיפוסי 1,2,3,4 בהתנהלותם במערכות יחסים עם בני זוג. כיצד משפיע הטיפוס האישי על האופן בו אנו תופשים את עצמנו ואת זולתנו בקשר? מה מקדם ומה עשוי לשבש יחסים? באולפן מתארחת שרית גרוס, אחות אחראית במחלקה פנימית בבית חולים המתמחה במיניות האדם ושותפה לדרך האניאגרם. 

שירים: גלי עטרי - אהבה למרחקים ארוכים. 

האזן לפודקאסט
משך: 52:17 גודל: 47.86 MB פורסם: Sat, 06 Aug 2016 00:56:17
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
יחסי אהבה, זוגיות ומיניות בראי האניאגרם - חלק ג'

התכנית סוקרת מה מניע ומה מפעיל אותנו מאחורי הקלעים של אישיותנו ביחסי אהבה, זוגיות ומיניות. תכנית זו מתמקדת בעולמם של טיפוסי 5,6,7,8,9 בהתנהלותם במערכות יחסים עם בני זוג. כיצד משפיע הטיפוס האישי על האופן בו אנו תופשים את עצמנו ואת זולתנו בקשר? מה מקדם ומה עשוי לשבש יחסים? באולפן מתארחת שרית גרוס, אחות אחראית במחלקה פנימית בבית חולים המתמחה במיניות האדם ושותפה לדרך האניאגרם.

שירים: איתי - קרן פלס, אהביני - רמי קליינשטיין.   

האזן לפודקאסט
משך: 01:00:00 גודל: 54.93 MB פורסם: Sat, 06 Aug 2016 00:54:54
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
עמוד הבית | אודות | עזרה | צרו קשר | תנאי שימוש באתר | דווח על תוכן פוגע | דווח על תקלה בפודקאסט | שונות