עמוד הביתהרשמה לשדרניםערוצים100 הגדוליםטוויטר
מחפשים משהו?
בתוך
חפשו
כניסה לשדרנים
מייל
 
סיסמא
שכחתי סיסמא
  כניסה
 
הוסף פודקאסט

רדיו   radio   אלטרנטיבי   רוק   Music   דאנס   ישראל   ישראלי   לילה   בן   מוסיקה   FM   אינדי   מוזיקה   88   ירושלים   dj   קול   106FM   אקטואליה   80   תרבות   הקמפוס   טל   פאנק   סטודנטים   גרוב   אביב   כהן   בוקר   עם   סט   מיקס   אלקטרוני   בלוז   106   תוכנית   של   תל   יזרעאל   גלצ   גלי   אביעד   הנשיא   ברמן   קיסוס   הבוקר   אשל   allforpeace   אקו99  

 
ערוצים > אקטואליה / הטלוויזיה החינוכית הישראלית
חוצה ישראל עם קובי מידן
קובי מידן מארח,בשיחה אחד על אחד, מרואיינים מרתקים מכל גווני הקשת של החברה הישראלית, ונוגע איתם במגוון רחב של נושאים
 
מספר פרקים: 88
מחבר: הטלווזיה החינוכית הישראלית
לאתר
שפה: עברית
כתובת ישירה: http://www.icast.co.il/hotseisrael

(ממוצע כל הפרקים)
מספר האזנות: 12503
אהבת? בטח תהנה גם מהפודקאסט:
Club IN עם רוברט גיטלמן
תגובות מאזיניםהוסף תגובה
 
הקלק כאן לפרק האחרון
  
פרקים אחרונים
כל הפרקים
פרקים אחרונים כל הפרקים
רשימת פרקים
בועז כהן

קובי מידן משוחח עם בועז כהן, שדרן רדיו 88 FM ומרצה בנושאי מוזיקה, קולנוע, ספרות ותרבות בת זמננו, לרגל צאתו לאור של הספר "החיים של ליאונרד כהן"-ביוגרפיה מאת סילבי סימונס. כמעט חצי מאה לאחר שהתפרסם שירו "סוזן" מספרת עיתונאית המוזיקה סימס את הסיפור של ליאונרד כהן, מהזמרים וכותבי השירים החשובים והמשפיעים בעולם. ספרה עוקב אחר חייו, מילדותו במונטריאול, דרך צעדיו הראשונים בספרות ובמוזיקה, ועד חמש השנים שבהן חי במנזר בודהיסטי ליד לוס אנג'לס והקאמבק שעשה לאחר שהמנהלים שלו גנבו את רוב כספיו.

האזן לפודקאסט
משך: 27:29 גודל: 25.15 MB פורסם: Thu, 25 Jul 2013 21:40:39
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
פרופ' יעקב רז

קובי מידן משוחח עם פרופ' יעקב רז, פרופסור לתרבות יפאן והמזרח הרחוק, מתרגם וסופר. פרופ' רז הוא ממקימי "פסיכודהרמה" ביה"ס לתורת הנפש הבודהיסטית בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב. רז הוא גם אביו של יוני, איש עם תסמונת דאון. הוא עוסק בכך בטקסט מעורר השראה שכתב לספר "הורים ללא סוף"- אסופת טקסטים שכתבו הורים לילדים עם צרכים מיוחדים- ובשירים הכלולים בספרו "כך שמעתי" העומד להתפרסם בקרוב. כיצד האבהות לבן יחיד עם תסמונת דאון וללא ספה מילולית שינתה את חייו של רז? כיצד הוא קושר בין זה לבין הזן בודהיזם, לפיו הוא חי הן בהשקפותיו והן בתרגול היומיומי? מה פירוש האמירות: "רק מי ששוכח את הסימנים של הבודהה יכול לפגוש אותו" ו-"אם תפקוש בדרך את בודהה הרוג אותו"? תובנות אלה ואחרות עומדות בבסיסה של גישתו הייחודית של פרופ' יעקב רז להורות, לחיים ולמוות.

האזן לפודקאסט
משך: 29:09 גודל: 26.68 MB פורסם: Thu, 25 Jul 2013 21:40:12
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
מישל קישקה

קובי מידן משוחח עם מישל קישקה, מאייר, קריקטוריסט וקומיקסאי, לרגל פרסום ספרו "הדור השני, דברים שלא סיפרתי לאבא". הספר הוא הרומן הגרפי הראשון של קישקה, והוא יחיד במינו בעיסוקו בזכר השואה. לאחר שנים רבות אזר קישקה עוז והחליט להתמודד עם העבר של אביו ושל משפחתו. הספר חושף בגילוי לב ובהומור את הסיוטים המושתקים, החשבונות הלא גמורים, הזכרונות והאימה. לראשונה הוא מתעמת עם הכאב הבין דורי, שהתחיל בשואה והמשיך בחיי המשפחה ובהתאבדותו של אחיו הצעיר. מישל קישקה הוא מרצה בבצלאלא וחבר בארגון הבינלאומי "קריקטוריסטים למען שלום".

האזן לפודקאסט
משך: 28:01 גודל: 25.64 MB פורסם: Thu, 25 Jul 2013 21:38:46
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
עמוד הבית | אודות | עזרה | צרו קשר | תנאי שימוש באתר | דווח על תוכן פוגע | דווח על תקלה בפודקאסט | שונות