עמוד הביתהרשמה לשדרניםערוצים100 הגדוליםטוויטר
מחפשים משהו?
בתוך
חפשו
כניסה לשדרנים
מייל
 
סיסמא
שכחתי סיסמא
  כניסה
 
הוסף פודקאסט

רדיו   radio   אלטרנטיבי   רוק   Music   דאנס   ישראל   ישראלי   לילה   בן   מוסיקה   FM   אינדי   מוזיקה   88   ירושלים   dj   קול   106FM   אקטואליה   80   תרבות   הקמפוס   טל   פאנק   סטודנטים   גרוב   אביב   כהן   בוקר   עם   סט   מיקס   אלקטרוני   בלוז   106   תוכנית   של   תל   יזרעאל   גלצ   גלי   אביעד   הנשיא   ברמן   קיסוס   הבוקר   אשל   allforpeace   אקו99  

 
ערוצים > בידור / רדיו
תוכנית הערב
תוכנית הערב עם שרון טייכר וערן זרחוביץ' שודרה בין ה- 01/07/2007 ל- 31/12/2009 ברדיו ת"א. ■ אתם מוזמנים למזוג לעצמכם כוסית ברנדי, להדליק את המקטרת ולהתענג על מבחר קטעים מתוכנית הערב. אם אתם בנהיגה, אתם יכולים לעצום עיניים, להניח ידיים על הברכיים ולהתמסר לקטעים (סתם...אל תעשו את זה...זה סור!). ■ רוב הקטעים כאן נשלחו אליי מדן סגל (עוד כשהתכנית היתה משודרת) וחברים טובים נוספים. ■ אתם מוזמנים להגיב ולבקש קטעים ספציפיים, לנהל דיונים לגבי המערכונים והדמויות וסתם לתת מחמאות או קללות. ■ כמו כן, ניתן לבקש קטעים ולנהל דיונים גם בפורום של התוכנית בגוגל גרופ: ב- http://groups.google.com/group/eveningshow102. ■ אפשר גם להתעדכן במידע לגבי פרקים חדשים שעולים לפודקאסט ב- Twitter שלי: @My_Shepherd. ■ כאן רועי בלק מאחל לכם...להית'. ■ אגב, תוכנית הערב היתה תוכנית סאטירה. אם מישהו מוצא עצמו נפגע מהדברים שבה, אנו מתנצלים מראש.
 
מספר פרקים: 1123
מחבר:
לאתר
שפה: עברית
כתובת ישירה: http://www.icast.co.il/erev

(ממוצע כל הפרקים)
מספר האזנות: 1592539
אהבת? בטח תהנה גם מהפודקאסט:
תנ"ך - תורה
תגובות מאזינים
הקבצים באתר לא עובדיםליאור
ljIecJtlnhcHcKQWLSfr46456ygdcs
לכל התגובות
 
הקלק כאן לפרק האחרון
  
פרקים אחרונים
כל הפרקים
פרקים אחרונים כל הפרקים
רשימת פרקים
בנצי אריאל - לובש חיוך אבל בפנים הוא טרוד

זמר הקאברים של מאיר אריאל, בנצי אריאל, מופיע באולפן ומתבקש לעסוק בענייני אקטואליה ומספר שהוא לובש חיוך, אבל בפנים הוא מעט טרוד כי יש לו משבר בארון החשמל - הכבל המאריך הקפיץ את הנתיך כי לא העריך את העומס שהוא מצריך...

ערב טוב.

בנצי מתבקש להגיב על שנת הלימודים שנפתחה, אך במקום זאת מספר שהאטליז פורס לו את הנקניק לתשלומים.

האזן לפודקאסט
משך: 04:51 גודל: 6.92 MB פורסם: Tue, 25 Dec 2012 09:47:40
 
דירוג
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
יהורם גאון - מבצע מחרוזת שירי אביתר בנאי

יהורם מגיע לאולפן ומודיע שאינו מתכוון לבצע מחרוזת של שיריו, כי השירים שלו יצאו מכל הנקבים ולכן מבצע מחרוזת שירים של אביתר בנאי - "מתי נתנשק", "כלום לא עצוב", "שמתי לי פודרה" וגם את "פרפרים" של אורי בנאי.

האזן לפודקאסט
משך: 04:12 גודל: 5.90 MB פורסם: Mon, 24 Dec 2012 08:24:57
 
דירוג
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
אלינה - מזכירה לערן שהתחיל חודש ומנסה להתאבד עם גז

ערן מקבל שיחה מרואת החשבון שלו, אלינה, בפעם הראשונה אי פעם (!!1) ומזכירה לו שהתחיל החודש ולכן צריך להעביר אליה חומרים - חשבוניות, קבלות, ניכויים.

אלינה מספרת לערן שהיא סגרה את כל החלונות ופתחה גז במטבח, כי להתקשר לאנשים כל היום ולהגיד להם שעוד מעט 15 לחודש זה לא חיים. ערן מתחנן בפני אלינה שלא תתאבד, אך היא אומרת לו שזה מאוחר מדי כי היא חתכה וריד וגם מבקשת שיישלח אליה עותק נאמן למקור של חשבונית 35.

אלינה מספרת אור לבן ואומרת שהפעם זה אמיתי - ביקורת מס הכנסה.

האזן לפודקאסט
משך: 03:23 גודל: 4.28 MB פורסם: Thu, 13 Dec 2012 09:30:42
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
עמוד הבית | אודות | עזרה | צרו קשר | תנאי שימוש באתר | דווח על תוכן פוגע | דווח על תקלה בפודקאסט | שונות