עמוד הביתהרשמה לשדרניםערוצים100 הגדוליםטוויטר
מחפשים משהו?
בתוך
חפשו
כניסה לשדרנים
מייל
 
סיסמא
שכחתי סיסמא
  כניסה
 
הוסף פודקאסט

רדיו   radio   אלטרנטיבי   רוק   Music   דאנס   ישראל   ישראלי   לילה   בן   מוסיקה   FM   אינדי   מוזיקה   88   ירושלים   dj   קול   106FM   אקטואליה   80   תרבות   הקמפוס   טל   פאנק   סטודנטים   גרוב   אביב   כהן   בוקר   עם   סט   מיקס   אלקטרוני   בלוז   106   תוכנית   של   תל   יזרעאל   גלצ   גלי   אביעד   הנשיא   ברמן   קיסוס   הבוקר   אשל   allforpeace   אקו99  

 
ערוצים > עצמאיים / ספרות
שישי בשש-תרבות. שירי לב ארי וענת שרון-בלייס-רשת ב'
תכנית תרבות בהנחייתן של שירי לב ארי וענת שרון-בלייס, רגע לפני כניסת השבת. הזדמנות להתרווח ולהאזין לעוד נקודות מחשבה על העשייה התרבותית בארץ ובעולם. בתכנית מתארחים סופרים, מוסיקאים, אנשי קולנוע ותיאטרון, חוקרים מן האקדמיה ואמנים משאר תחומי היצירה והרוח, אשר ירחיבו את השיח על המתרחש בעולם התרבות.
 
מספר פרקים: 96
מחבר: ענת שרון-בלייס ושירי לב ארי
לאתר
שפה: עברית

(ממוצע כל הפרקים)
מספר האזנות: 1800
אהבת? בטח תהנה גם מהפודקאסט:
LET'S GO BACK- אולדיז ייחודי - עונה שלישית
תגובות מאזינים
מומלץ האזנהגיל
תוכנית מופלאה!מוטי
לכל התגובות
 
הקלק כאן לפרק האחרון
  
פרקים אחרונים
כל הפרקים
פרקים אחרונים כל הפרקים
רשימת פרקים
שישי בשש 5.5.17

מה מספרים עלינו החפצים ? מה מספר עלינו הקיר ? מה מספר הבית ? המשורר גלעד מאירי עם ספרו החדש "בוא זמני" מדבר על המשפחה בשירה, על הדרך בה כותבים שירת אהבה בטרם באים הביתה. הבמאית מורן איפרגן לקחה את מצלמתה אל הכותל ושם ביום ובלילה, בשמש ובגשם צילמה את האנשים לסרטה "הקיר" , שקושר בין חורבן הבית הלאומי לפרטי. השחקן נדב בושם מדבר על המופע האינטימי "דברים שמצאתי בארון של אמא" ושואל ביחד עם הקהל מהו זיכרון ומה עושים עם מה שנותר בסוף. האוצרת עדינה קמיאן-קשדן לוקחת אותנו לסיור בתערוכה "אין כמו בבית" במוזיאון ישראל, בה מוצגים חפצים ביתיים בצורה חדשה, רגע מאיימת ורגע משעשעת

האזן לפודקאסט
משך: 53:09 גודל: 72.99 MB פורסם: Tue, 09 May 2017 17:04:58
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
שישי בשש 28.4.17

"באייר הונפו בכוח כל החרמשים", כתבה נעמי שמר בשיר הילדים האהוב. והנה השבוע כבר נחגג ראש חודש אייר, ובמרחב שבין פסח לשבועות, לצד הפעימות הקטנות היומיות של ספירת העומר, יחול בשבוע הבא יום הזיכרון ומיד אחריו יום העצמאות, רגע של התייחדות ואחריו רגע של תקווה.
בתוכנית היום נעסוק בדרך מיוחדת לזכור את המתים – לספר את חייהם דרך האנימציה בפרויקט של "בית אביחי". יטבת פייראיזן-וייל, מנהלת המיזם והאנימטורית ללין פוליאק מדברות על השיחות עם המשפחות השכולות, שהופכות לסרטים. נדבר על הסיפור הלאומי דרך עיניו של זאב ז'בוטינסקי, שכתב את הרומן "שמשון", ולפיו עולה כעת הצגה חדשה בתאטרון "מיקרו". הבמאי יפים ריננברג והשחקן אילן חזן באולפן; ונדבר על גם שירת הייקו תוצרת כחול-לבן עם ליאת קפלן ויעקב רז חברי קבוצת "ירח חסר".

האזן לפודקאסט
משך: 52:58 גודל: 72.73 MB פורסם: Sun, 30 Apr 2017 14:21:48
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
שישי בשש 21.4.17

האביב הקצר עדיין פה. בשדות החיטה קצרו בימים האחרונים את השיבולים, ולקראת השבת הזאת, לפני השבוע הקשה בין זיכרון יהודי לזיכרון ישראלי, אנו מארחות אנשים שמחפשים בית, שפה, פנים. הסופר והמשורר יונתן ברג חוזר לביתו בישוב פסגות, כדי לכתוב עליו ועל העזיבה. ד"ר לילך ניישטט תשוחח על ספרה "היהודייה שלהם - מותר ואסור בעדויות על השואה" , הציירת חנה גולדברג מצאה תצלומי משפחות משם, וציירה אותן ללא תווי פנים. תערוכתה "הסתר פנים" מוצגת בגלריה "מקלט לאמנות" בירושלים. ולסיום גם מבט אופטימי עם הסופרת רינת פרימו על עיתון הילדים "אדם צעיר" , המבקש לפתוח חלון אל האמנות.

האזן לפודקאסט
משך: 51:59 גודל: 71.39 MB פורסם: Sun, 23 Apr 2017 08:55:54
 
דירוגאין
תגובות:   אין
המלץ לחבר 
עמוד הבית | אודות | עזרה | צרו קשר | תנאי שימוש באתר | דווח על תוכן פוגע | דווח על תקלה בפודקאסט | שונות