עמוד הביתהרשמה לשדרניםערוצים100 הגדוליםטוויטר
מחפשים משהו?
בתוך
חפשו
כניסה לשדרנים
מייל
 
סיסמא
שכחתי סיסמא
  כניסה
 
הוסף פודקאסט

רדיו   radio   אלטרנטיבי   רוק   Music   דאנס   ישראל   ישראלי   לילה   בן   מוסיקה   FM   אינדי   מוזיקה   88   ירושלים   dj   קול   106FM   אקטואליה   80   תרבות   הקמפוס   טל   פאנק   סטודנטים   גרוב   אביב   כהן   בוקר   עם   סט   מיקס   אלקטרוני   בלוז   106   תוכנית   של   תל   יזרעאל   גלצ   גלי   אביעד   הנשיא   ברמן   קיסוס   הבוקר   אשל   allforpeace   אקו99  

 
מה זה פודקאסט?

"הוידיאו הרג את כוכב הרדיו", אך הפודקאסט נותן לו חיים חדשים. בעצם, פודקאסט הוא תכנית רדיו או טלוויזיה, שמועברת אל כל העולם דרך האינטרנט, ומשאירה מאחור את כל מה ששנאתם בפורמטים העתיקים ההם, שהכריחו אתכם לפתוח את המקלט בשעה מסוימת, ביום מסוים, ולעיתים אפילו באיחור של מספר חודשים או שנים אחרי שאר העולם.

לרוב, פודקאסט מורכב מסדרה של אפיזודות או פרקים, שניתן להאזין או לצפות בהם בכל עת, זמן ומקום. זוהי טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת למאזינים לא רק לבחור את התוכן שהם צורכים, אלא גם להחליט מתי בדיוק לצרוך אותו, ואיך – על גבי המחשב האישי, הטלפון הסלולרי, נגני MP3 או וידאו, ובכל מקום שיש בו גישה לאינטרנט. בכדי לא להישאר מאחור, ותמיד להיות מעודכנים, ניתן להירשם לפודקאסטים אהובים דרך פרוטוקול RSS2.

עולם הפודקאסטים הוא עולם שבו כל אחד יכול להשמיע את קולו ודעתו, מבלי הגבלה או צנזורה, ומבלי תלות ב"בעלי האמצעים". לא סתם יש רבבות פודקאסטים ברחבי הרשת –  זה כל כך קל ליצור פודקאסט ולהפיץ אותו לכל מקום בעולם, ו-iCast עושים את זה אפילו עוד יותר פשוט – לנו יש את כל מה שנחוץ לך בכדי להתחיל וליהנות מפודקאסטים שלך ושל אחרים כבר עכשיו. אז למה אתה מחכה? יאללה, רוץ למרכז הבמה.
‎    ‎
מעונין לדעת עוד על פודקאסטים?

תוהה איך להתחיל?
מהם גבולות הפודקאסטינג?
האם לא פשוט יותר להוסיף קבצי קול לבלוג שלי?
פרטים נוספים על פודקאסטינג
עמוד הבית

עמוד הבית | אודות | עזרה | צרו קשר | תנאי שימוש באתר | דווח על תוכן פוגע | דווח על תקלה בפודקאסט | שונות